דקל כהן - המרכז למנעולנות מתקדמת

דקל כהן הינו בעל מקצוע עם ותק רב שנים בכל הנוגע לנושא אבטחת הבית ויש לו ניסיון עשיר בהתמודדות עם קריאות חירום. כמו כן הוא מעביר קורסים והשתלמויות בכל הנוגע לנושא אבטחת הבית ומכשיר דורות חדשים של מנעולנים כאשר השאיפה של המרכז למנעולנות מתקדמת אשר דקל עומד בראשו היא לעמוד בתקינה ובטכנולוגיות הכי חדשות בתחום המנעולנות. המרכז למנעולנות מתקדמת מספק שירות מקצועי ברמה גבוהה לאלפי לקוחות מרוצים ברחבי הארץ. דקל התפרסם כאשר במהלך עבודתו זכה להשתתף בתוכנית הטלוויזה "יצאת צדיק" בעונה החמישית, בה יצא צדיק וקיבל תעודה מחיים הכט, המעידה על האמינות והמקצועיות אשר הוא מעניק ללקוחותיו.

דקל כהן - המרכז למנעולנות מתקדמת

איך הגעתי לתחום המנעולנות? הסיפור האישי שלי

יש לי ידיים טובות לעבודות, גדלתי בבית עם אבא שהוא בעל מקצוע ועוד שהייתי צעיר הייתי מתלווה אליוללקוחות ולומד ממנו איך
לתת שירות הגון. מאד אהבתי את התחום. החלטתי לבסס את זה בצורה מקצועית, למדתי, והתחלתי לעסוק בתחום המנעולנות.

מה אני אוהב במנעולנות?
אני אוהב את הלקוחות, את העזרה לזולת, את האפשרות לתת פתרון לבעיות. נתינת פתרון לאדם שנמצא בבעיה, נותנת לי תחושת סיפוק ושליחות.

בעונה החמישית בתוכנית של חיים הכט יצאתי צדיק. היה מדובר בלקוח שהתקשר אלי שאינו מצליח לנעול את הדלת, הגעתי לדירתו בזמן שקבענו, וסידרתי לו את הדלת לשביעות רצונו. נפרדנו לשלום, ולאחר יומיים התקשרה אלי ביתו ואמרה לי שהבעיה חזרה, הגעתי על מנת לבדוק את הבעיה, נכנסתי לדירה, הנחתי את ארגז הכלים ואז קבלו את פניי מצלמות עם חיים הכט ואנשיו מהתכנית ״יצאת צדיק״. נאמר לי שיצאתי צדיק ושעמדתי ב-3 פרמטרים של אמינות, מקצועיות ומחיר הוגן. שמחתי והתרגשתי מאד לראות שכל המוטו שלי בנתינת שירות אמין ומקצועי ללקוחות הוכיח את עצמו.

לאחר שחבר ביקש שאעשה לו קורס מנעולנות באופן פרטי, הבנתי שאני רוצה לחלוק את הידע שצברתי עם השנים ואת הגישה שלי לתחום עם אנשים נוספים. לייצר פורצים צדיקים נוספים 🙂

השירותים אותם דקל כהן מציע כוללים

הכשרת מנעולנים מורשים ברחבי הארץ

בדיקת מיגון ואבטחה לבית או למשרד.

שירותי פריצה והרכבה למנעול שבת (מכני).

החלפת כל סוגי הצילינדרים והתקנתם.

הוספת מנעול עליון בדלת (מנעול כספת ע"פ דרישות חברות הביטוח).

התקנת ופריצת כספות בבית ובמשרד.

מנעולים וצילנדרים לדלתות:

בכל דלת בין אם היא בכניסה לבית או בתוכו, מנעול עליון/כספת מהווה יתרון במיגון וכמו כן כנגד פורצים. למנעול כספת עליון היום יש מספר שמות שונים: מנעול כספת, מנעול ג'ואל, מנעול עליון ועוד. לקוח שמעוניין למקסמם את רמת המיגון של הדלת בביתו לרמה גבוהה יותר, יכול להוסיף מנעול כספת בדלת ולהינות משקט ושלווה והרגשה בטוחה יותר. כמו כן, ישנו מבחר של סוגי צילינדרים, מהפשוטים ועד לאיכותיים והמשוכללים ביותר. הצילינדרים הפשוטים נותנים מענה לפתיחת וסגירת הדלת, אך אם זה הסוגר היחידי לסגירת הדלת אנחנו חשופים בפני פריצה שקטה וללא מאמץ רב. בעבר היה צורך לקדוח את הצילינדר ואף לשבור את הדלת, אשר מלווים ברעש ובזמן וגם לנזק – היום יש לפורצים כלים שמוזמנים מחו"ל, המאפשרים לפתוח את הדלת בדרך מהירה, שקטה, וללא כל נזק.

התקנה ופריצת כספות:

התמחות בפתיחת כל סוגי הכספות: דיגיטליות, מכאניות ,ביומטריות וכספות משולבות בשיטות מתקדמות ובמקצועיות רבה, התקנה והחלפת מנעולי כספות של מגוון חברות וסוגים שונים. שיווק והתקנת כספות חדשות.  דקל מתמחה בפתיחת כל סוגי הכספות: דיגיטליות, מכאניות, ביומטריות וכמו כן, כספות משולבות בשיטות החדשניות ביותר ובמקצועיות הגבוהה ביותר. דקל כהן הינו בעל רישיון של משטרת ישראל ומומחה במגוון רחב של שירותים הקשורים להתקנה והחלפה של מנעולי כספות של מגוון החברות וסוגים הקיימים בשוק. בנוסף, במידה ותרצו להתקין כספת חדשה בבית או במשרד – דקל כהן יספק לכם מענה לצורך שלכם.

נעילת חלונות:

יש לא מעט דרכים להגנה נבונה על הבית מפני פריצות בעת שהייה בו או היעדרות, ורובן פשוטות למדי. כל מה שצריך הוא רק להפנים וליישם. דקל יתקין לכם בבית מנגנון נעילה ייחודי המשפר משמעותית את הביטחון והבטיחות שלכם ובני משפחתכם על ידי נעילת חלונות. מנגנון נעילת החלונות מותקן בקלות תוך זמן מאוד קצר וישמור על השקט הנפשי שלכם ועל הבטחון של הבית שלכם.

הכשרה מקצועית:

דקל כהן דוגל בפיתוח טכניקות עבודה יעילות, איכותיות ומתקדמות כדי לתת פתרון ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיו. דקל מנחה הרצאות ומכשיר תלמידים על מנת ליצור דור חדש של מומחי אבטחה שידעו לתת מענה במקרי חירום ברחבי הארץ. דקל משתמש בכלים הטובים והחדשניים ביותר ללא פשרות מהחברות המובילות בתחום המנעולים ותמיד נמצא עם אצבע על הדופק של התפתחויות טכנולוגיות.

מצלמות אבטחה ומערכות אינטרקום:

דקל כהן מתקין מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, עינית חכמה לדלתות, אינטרקום, וקודנים. במידת הצורך ורצון לקוחותיו, יחד, ניתן לאפיין איזה מערכת ניתן להתקין ולהתאים את הפיתרון להגנה אפקטיבית על הבית ו/או המשרד.

במידה ותרצו לקבל שירות מהיר, זמין, יעיל ואיכותי חייגו למספר:

דקל כהן זמין 24 שעות ביממה (לא בשבת).