איך להרוויח כסף טוב בזמן קצר

רוצה להיות עצמאי אבל חושש? מחפש הכנסה נוספת ובטוחה? להמשיך ללמוד בכולל ולהרוויח עוד אלפי שקלים בחודש? היום זה אפשרי!

אחרי מעל שנה של טלטלה כלכלית ובריאותית, סגר ועוד סגר, יציאה לחל"ת וערעור מקורות הפרנסה – כולם מחפשים יציבות ומבינים שצריך לדאוג להכנסה בטוחה, בנוסף לשאר העיסוקים.
קורס מנעולנות מבית דקל כהן יתן לך את הכלים המקצועיים ואת ההכשרה הטובה ביותר לעבודה בתחום, בלי בוס על הראש ובלי להתחייב לשעות עבודה מסויימות. עבודת המנעולנות תוכל להביא לך דרך בטוחה להכנסה נוספת של אלפי שקלים בחודש עבור שעת עבודה ביום!

אז מה זה בכלל מנעולנות? והאם זה בכלל מתאים לי?


כל אחד מאיתנו חווה בעצמו, או לפחות יכול לתאר לעצמו איך מרגישים כשהמפתח נשכח בתוך הרכב, איך מרגישים כשנמצאים מחוץ לבית והמפתח אבד לנו בלי דרך להיכנס פנימה, או כשננעלת הכספת או ארון הקודש בבית הכנסת וכולם מחכים להוצאת ספר התורה… כאן המנעולן נכנס לתמונה! מנעולן מקצועי יהיה זה שיפתור את הבעיה ויתן את המענה הנדרש.

דקל כהן, מנעולן מוסמך ע"י משטרת ישראל, בעל וותק וניסיון מרשימים של מעל עשור בתחום, פיתח בשנים האחרונות קורס יחודי ללימודי מנעולנות ופריצה, מותאם גם לציבור החרדי.
"זה שאתה עובד זה לא אומר שאתה מרוויח – בוא ללמוד מקצוע שגם תרוויח ממנו" אומר דקל כהן ומוסיף "המעלה הגדולה של מנעולן, שאפשר לשבת בכולל ללמוד במשך היום או לעבוד בעבודה אחרת וכשיש קריאה לקפוץ לטפל ואחרי שעת עבודה לחזור ללמוד".

עשרות בוגרי הקורס של דקל כבר השתלבו בעבודה ברחבי הארץ. הם נהנים מרשת חיבור ביניהם ומסייעים אחד לשני בלמידת עמיתים, העשרה וליווי מדקל והיכרות שמביאה לקוחות נוספים למנעולנים הנמצאים בפריסה ארצית.

על פי הנתונים, מידי יום מתבצעים בגוגל אלפי חיפושים אחר מנעולנים מוסמכים ברחבי הארץ. תעודת הסמכה מגורם מקצועי יחד עם המלצות חמות משאר הבוגרים – תוכל להיות המפתח המנצח שלך ללקוחות פוטנציאלים ולרווח נקי בזמנים שתבחר.

אמינות ומקצועיות

בשנת 2015 זכה דקל כהן במדליה לאחר שעבר בהצלחה את המבחן בתכנית "יצאת צדיק". לעיני המצלמות הוכח דקל כאמין ומקצועי, קידש שם שמים וזכה לתשבחות רבות. בקורס ניתן דגש לחשיבות של האמינות והשרות הנכון.

עכשיו זה קל מתמיד! ניתן ללמוד את הקורס המבוקש בסדרת סרטונים נוחים ללימוד, באופן דיגטלי מהבית. ובסיום הקורס יתקיים מפגש לתרגול עם דקל.

הצטרפו כבר היום לקורס המקצועי למנעולנות ותצאו עם מקצוע מתגמל ורווחי!

מאמרים קשורים